SFI Malmö


Ajete Mehmeti
Bitr.verksamhetsledare och lärare ajete.mehmeti@hylliepark.se

Maria Nyang-Jörgensen
Samordnare/Utbildningsadministratör
040-37 59 44
maria.nyang.jorgensen@hylliepark.se

AbdulKhadir Said Sheikh Mohamed
Samordnare och lärare abdulkhadir.mohamed@hylliepark.se

Elna Axelsson
Studie- och yrkesvägledare
elna.axelsson@hylliepark.se

Helena Ivarsson
Kurator
helena.ivarsson@hylliepark.se

Hamideh Vandehzad
Studie- och Yrkesvägledare hamideh.vandehzad@hylliepark.se

Robin Cluley
Lärare
robin.cluley@hylliepark.se

Inger Mämecke
Lärare
inger.mamecke@hylliepark.se

Jenny Eriksson
Lärare
jenny.eriksson@hylliepark.se

Amalid Abdul Qadir
Lärare
amalid.abdul.qadir@hylliepark.se

Marielene Ytterman
Lärare
marielene.ytterman@hylliepark.se

Khalil Tabatabai
Lärare
khalil.tabatabai@hylliepark.se

Layla Ahmed
Lärare
layla.ahmed@hylliepark.se

Akeel Abdul-Amir
Lärare
akeel.abdul-amir@hylliepark.se

Eva Sundgren
Lärare
eva.sundgren@hylliepark.se

Christina Hängsel
Lärare
christina.hangsel@hylliepark.se

Delia Serfezi
Lärare
delia.serfezi@hylliepark.se

Eva Ekman
Lärare
eva.ekman@hylliepark.se

Hilmand Agha
Lärare
hilmand.agha@hylliepark.se

Salvador Asensio Roy
Lärare
salvador.asensio.roy@hylliepark.se

Assadullah Hewadmal
Lärare
assadullah.hewadmal@hylliepark.se

Catharina Johansson
Lärare
catharina.johansson@hylliepark.se

Maryam Loghmani
Lärare
maryam.loghmani@hylliepark.se

Sami Mohammed
Lärare
sami.mohammed@hylliepark.se

Dalia Al-Husaini
Lärare
dalia.al-husaini@hylliepark.se

Nasra Osman
Lärare
nasra.osman@hylliepark.se

Marie-Louise Nyman
Lärare
marie-louise.nyman@hylliepark.se

Maria Mörnerud 
Lärare
maria.mornerud@hylliepark.se

Linnea Finnstedt
Lärare
linnea.finnstedt@hylliepark.se

Anna Lloyd
Lärare
anna.lloyd@hylliepark.se

Adel Daabas
IT-support
adel.daabas@hylliepark.se

Karin Olsson
Lärare
karin.olsson@hylliepark.se

Alberta Koci
Café och lokalvård 
alberta.koci@hylliepark.se

Torbjörn Hallgren
Lärare
torbjorn.hallgren@hylliepark.se

Seved Steen
Lärare
seved.steen@hylliepark.se

Eva-Pia Wenger
Lärare
eva-pia.wenger@hylliepark.se

Johanna Gustafsson Jimenez
Lärare
johanna.gustafsson.jimenez@hylliepark.se

Arne Mörnerud
Lärare
arne.mornerud@hylliepark.se

Lisa Carlson
Lärare
lisa.carlson@hylliepark.se

Muna Osman
Lärare
muna.osman@hylliepark.se

Ismael Alshaher
Lärare
ismael.alshaher@hylliepark.se

Sigun Boström
Lärare
sigun.bostrom@hylliepark.se

Hyllie Park Folkhögskola
Elinelundsvägen 55 F
216 23 Malmö

Utbildningsadminstratör
Tel 
040-37 59 60
folkhogskola@hylliepark.se

Utbildningsadministratör sfi
Tel 040-37 59 44
sfi@hylliepark.se 

Plusgiro 59 77 97 - 0
Bankgiro 5206-7345
IBAN SE10 9500 0099 6026 0597 7970

Organisationsnr 846003-2835


Kontakta oss

Vi skickar en kopia av det insända mejlet tillbaka till e-postadressen du angett.

* Obligatoriskt fält att fylla i.