Ledarskap & teologi


Håkan Kenne
Studiecentersamordnare
hakan.kenne@ALTutbildning.se

Dan Elofsson
Ansvarig för pastors- och ledarutbildning
dan.elofsson@ALTutbildning.se

Birgitta Rasmusson
Studieledare och lärare
birgitta.rasmusson@ALTutbildning.se

Roland Spjuth
Lärare
040-37 59 51

roland.spjuth@hylliepark.se

Maria Ledstam(Tjänstledig)
Studieledare & lärare
maria.ledstam@ALTutbildning.se

Petrus Lilja
Kursledare Bibelskola Nära
Studieledare ALT

0702-823 445
petrus.lilja@hylliepark.se

Mimmi Edin
Kursledare Socialt entreprenörskap 
mimmi.edin@hylliepark.se

Lisen Winborg 
Samordnare Kulturverkstad
Administratör
0704-840 121
lisen.winborg@hylliepark.se

Hyllie Park Folkhögskola
Elinelundsvägen 55 F
216 23 Malmö

Utbildningsadminstratör
Tel 
040-37 59 60
folkhogskola@hylliepark.se

Utbildningsadministratör sfi
Tel 040-37 59 44
sfi@hylliepark.se 

Plusgiro 59 77 97 - 0
Bankgiro 5206-7345
IBAN SE10 9500 0099 6026 0597 7970

Organisationsnr 846003-2835


Kontakta oss

Vi skickar en kopia av det insända mejlet tillbaka till e-postadressen du angett.

* Obligatoriskt fält att fylla i.